Програма туру:

1 день

Виїзд з Тернополя.

  Пішохіднооглядова екскурсія Кременцем – містом, що розкинулось у вузькій долині між Кременецьких гір і здавна  чарує нас своїми таємницями.  Тут ми  побуваємо на Замковій  горі, яка оповита легендами та повір’ями, де з вершини гори відкривається  чудова панорама на старовинне м. Кременець.

Переїзд до м. Дубно

Цікавим є те, що місто розташоване серед неприступних боліт над рікою Іквою, але незважаючи на це, Дубно вважається  унікальною архітектурною скарбницею. Крім замкового комплексу тут знаходяться історико-архітектурні пам`ятки: синагога ХVI ст., Спасо-Преображенська церква ХVII ст., корпус келій монастиря кармеліток, комплекс будівель колишнього монастиря Бернардинів ХVII ст., Іллінська та Георгіївська церкви поч. ХХ ст. Відвідавши їх ми поринемо в далеке минуле, яке  тісно переплітається з сучасністю.

Екскурсія в с.Тараканів

Визначною історико-архітектурною пам`яткою міста з кінця ХІХ ст. є Тараканівський форт, який був збудований за останнім словом військової техніки на той час. Це найміцніше бетонно-земляне укріплення, виконане з використанням цегли, цементу, чавунно-ливарних деталей. Тут ми оглянемо центр чотирикутного форту, побуваємо у двоповерховій казармі для господарських, складських і житлових приміщень гарнізону,який на той час  складався  з артилерійської роти і штату коменданта.

Тараканівський форт являв собою велике досягнення інженерної думки і став справжньою перлиною фортифікаційного мистецтва ХІХ ст.!!!Переїзд у м. Луцьк. Поселення в готель.

2 день

Виселення з готелю.

Екскурсія в м. Луцьк — є одним з найвизначніших міст  західної  України, своєрідною межею між східними та західними народами, між православ’ям та католицизмом. Луцьк довгий час був під впливом багатьох імперій та народів, і це залишило помітний слід в культурі, архітектурі та у самих лучан. Кожен прагнув додати щось своє, і цей ансамбль, що створювався століттям, надає Луцьку особливого колориту та романтики середньовіччя.

На даний час є можливість відвідин луцького підземелля, в різних куточках старого міста, де крім безлічі експонатів старовини туристи зможуть побачити місто, що знаходиться на рівень нижче — розкопки будинків, поховання єзуїтів.

Побувавши в Луцьку вас зацікавить і водночас вразить кафедральний собор Петра і Павла, будинок Косачів, де жила Леся Українка, Лютеранська кірхацерква німецьких колоністів ХХ ст. Варто згадати  і про  замок Любарта, де  вас охопить неймовірні відчуття та безліч позитивних вражень!! Відвідуючи Луцьк неможливо залишитися  байдужим…..                                                  

Переїзд до с.Пляшева.

Екскурсія в с.Пляшева

У затишному куточку Малого Полісся знаходиться державний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви” Тут, у цих священних для українців місцях, воювали та гинули за волю народу наші славні предки. Влітку 1651 р. на полях сіл Пляшева і Острів відбулась одна з найбільших битв визвольної війни українського народу 1648–1654 рр. під проводом Б.Хмельницького. Для вшанування героїв Берестечка поблизу місця битви 1910–1912 рр. було створено архітектурний комплекс «Козацькі могили”, центром якого є Георгієвська церква в стилі українського барокко.

Відвідання с. Підкамінь

На території села знаходиться Домініканський костел і монастир XV ст. з оборонним муром та підземною церквою, а саме „Чортовий камінь” – відома пам’ятка наскельного будівництва  із  парним похованням князівської сім’ї часу Київської Русі на його вершині. 

Повернення в Тернопіль.

            В ціну входить:                                           В ціну не входить:                       

— транспортне обслуговування                             — вхідні квитки

— послуги екскурсовода

— медична страховка

— проживання в готелі

 

При бронюванні туру просимо уточнювати його актуальну вартість.

Відгуки про тур

Ще немає відгуків.

Залишити відгук