Програма туру:

Таємничий Львів запрошує на захоплюючу екскурсію комфортабельним автобусом під час якої ми оглянемо основні туристичні принади міста, які безумовно не залишать байдужими маленьких туристів: Високий замок, Дім легенд та Шевченківський гай.

Проїжджаючи вуличками Львова ми побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини, Львівську Політехніку, Шляхетське казино, палац Потоцьких та багато інших цікавих об’єктів.

Наразі за планом обід (факультативно).

На пішохідній екскурсії ми оглянемо місто не лише ззовні з вулиці, а поглянемо на Львів з висоти пташиного польоту, з-під землі та зсередини.

Ви почуєте захоплюючі легенди площі Ринок, дізнаєтесь секрети Львівської статуї свободи (Музей етнографії і художнього промислу), побачите оборонні споруди, зокрема Порохову вежу, міський та королівський арсенали, фрагменти оборонних стін та побуваєте у Музеї-аптеці. Відвідаєте шоколадну майстерню, де Вам покажуть як виробляється знаменитий львівський шоколад і дозволять його скуштувати.

А який Львів без аромату кави? Саме Львівська копальня кави допоможе Вам поринути у чарівний світ власне львівської кави, яку видобувають прямо в підземеллях, що знаходяться під площею Ринок.

Сповнені емоцій та вражень, із запасами шоколаду та кави повертаємось додому!

Повернення в Тернопіль.

           

В ціну входить:                                           В ціну не входить:                       

— транспортне обслуговування                             — вхідні квитки

— послуги екскурсовода

— медична страховка

 

 

При бронюванні туру просимо уточнювати його актуальну вартість.

Відгуки про тур

Ще немає відгуків.

Залишити відгук