Пансіонат "Амур"

Запрошуємо комфортно відпочити в новому затишному пансіонаті Амур, який розташований в 3-х хвилинах ходьби від моря. Типи номерів: 2-х місний

Пансіонат "Біла Акула"

Комфортабельний пансіонат "Біла акула" розташований в 50 м від Чорного моря, в селищі Залізний Порт. "Біла акула" - це чотириповерхова

Пансіонат "Оксамит"

Пансіонат "Оксамит" (Залізний порт) розташований в одному із затишних місць чорноморського узбережжя, в п'яти хвилинах від моря. На території пансіонату

База відпочинку “Ангеліна"

База розташована дуже вдало. Шлях від бази до моря забере у Вас дві хвилини часу (100 м.). Пляж широкий піщаний,

Пансіонат «Вілла Вікторія»

Заклад був зведений в 2008 році, знаходиться на відстані 300 метрів від моря, поряд з аквапарком. Друга берегова лінія дозволить

Залізний Порт, пансіонати, готелі, бази відпочинку запрошують Вас!

Чисте, безмежне море з перламутровим відблиском південного сонця, широкі піщані пляжі та чистий пісок у поєднанні з цілющим п’янким повітрям…. Все це щедро пропонує вам невеличке курортне містечко на березі Чорного моря – Залізний Порт. Відпочинок в Залізному порту – це завжди море вражень.

Туроператор «Аура Плюс» пропонує вам найкращі ціни у кращих пансіонатах, готелях, базах відпочинку у Залізному Порту.

З заходу Залізний Порт межує з унікальним Чорноморським біосферним заповідником. Досить складно побачити межу, яка відділяє дику природу від сучасних пансіонатів і готелів. За своїм географічним розташуванням Залізний Порт знаходиться на одній широті з Євпаторією і Саками, що зумовлює теплий цілющий клімат.

Виникнення на території містечка Залізний Порт розвиненої інфраструктури: в тому числі пансіонатів, баз відпочинку тощо, повязано з прізвищем, яке відоме не лише на Україні, але і далеко за її межами – бароном Фальц-Фейном. Будучи однією з найбагатших сімей Російскої імперії, Фальц-Фейни, широко відомі своєю суспільною діяльністю, були меценатами Херсонської області. За свої кошти вони відкривали лікарні, створювались нові села. Саме вони є засновниками відомого на весь світ біосферного заповідника Асканія-Нова – заповідника світового значення, який знаходиться близько 200 км від Залізного Порта.

У містечку Залізний Порт бази відпочинку, пансіонати пропонують на ваш вибір найширший асортимент варіантів поселення — від економ-класу до апартаментів для найвибагливіших. Залізний Порт на данний момент продовжує активно розвиватися, хоча вже володіє достатньо розвинутою інфраструктурою пансіонатів, барів, кафетеріїв, ресторанів, дискотек та різноманітних атракціонів.

Відпочинок в Залізному Порту залишить найтепліші згадки і у Вас неодмінно з’явиться бажання сюди повернутись, щоб знову насолодитися курортом, де над морем лунає запальна музика.

Найвибагливішим гостям пансіонати Залізного Порту пропонують:

  • власні пляжі
  • літні майданчики
  • спортивними майданчики
  • басейни
  • більярд
  • дитячі майданчики
  • кинотеатри

Велику популярність здобув відпочинок в Залізному Порту на приватних котеджах, вілах подалі від цивілізації для справжніх поціновувачів усамітнення, причому цінм Вас приємно здивують.

Завдяки прогріванню прибережних вод за досить короткий термін Залізний Порт  здобув популярність серед сімей, які люблять відпочивати разом зі своїми малюками. У Залізному Порту бази відпочинку запропонують вам найвищий клас сервісу. Прекрасні пляжі і різноманітні розважальні програми дозволять провести час весело, залишивши багато незабутніх вражень.