Готель "Азур Делюкс"

Готель «Azure DeLuxe», розташувався в самому серці смт. Лазурне, Херсонская область. Від готелю до моря 150 метрів, це приблизно 2-3

Селище Лазурне – це курорт на узбережжі Чорного моря в Херсонскій області у Скадовському районі. В Лазурному зосереджено понад 30 пансіонатів, баз відпочинку та дитячих таборів.

Коли ми говоримо «Лазурне відпочинок», то маємо на увазі, що це затишне місце має деякі особливості. Насамперед Лазурне — це досить спокійне та розважливе проведення часу, проте шанувальники веселих шумних компаній будуть мати можливість насолодитись нічним життям у барах та дискотеках, які працюють по всьому узбережжі.

Туроператор «Аура Плюс» пропонує Вам найширший асортимент пропозицій відпочинку в Лазурному, за найкращими цінами.

 

 

Вдале місцерозташування курорту Лазурне, бази відпочинку в тому числі, виділяє його серед інших, адже воно знаходиться якраз в тому місці, де острів Джарилгач примикає до великої землі, тобто на межі моря, лиману та степу. Відстань від селища Лазурне до острова є досить  невеликою, тому її можна легко переплисти і опинитися в мальовничому кутку природи. Сам острів Джарилгач є заповідником. Його протяжність понад100 кілометрів. На острові, поряд з ним і в лимані знаходяться лікувальні грязі. Все це робить незабутнім час, коли ви відвідаєте Лазурне, відпочинок тут – це справді подія.

Саме селище Лазурне, бази відпочинку вражають красою, море надзвичайно чисте. Тут дуже часто можна спостерігати дильфінів, які в пошуках планктона припливають аж до самого берега. Якщо море неспокійне, то можна купатися в лимані, де завжди тиша та гладь.

Великі піщані пляжі протягуються по всьому узбережжю курорту. Це справжня перлина чорноморських курортів. Курортний потенціал відпочинку в Лазурному тільки починає набирати обертів, тут з кожним роком стає все більше приватних пансіонатів. В селищі Лазурне на відміну від Криму немає печер та гір, проте є величезна паркова зона, найчистіше море та цілюще повітря.

Ще однією важливою перевагою є його клімат – теплий та помірний. В районі Лазурного в радіусі більш ніж100 кілометрівнемає жодного шкідливого виробництва, що робить перебування тут не тільки приємним, а й корисним. І звичайно відпочинок Лазурне – ціни,  набагато ліберальніші, ніж на багатьох інших курортах.

Додадуть веселощів різноманітні розважальні програми курорту Лазурне, відпочинок тут стане для вас можливістю забути про усі повсякденні турботи.

Невимушена атмосфера в пансіонатах та на базах відпочинку Лазурного, у цьому райському куточку, для багатьох залишаються найприємнішою згадкою на багато літ. Затишок, гармонія ще і ще раз спонукають знову відвідати цей прекрасний край на півдні України.