База відпочинку «Усмішка»

База відпочинку «Усмішка» заслужено користується популярністю у туристів не перший сезон. Причин цьому багато: комфортабельні номери за невисокою ціною, красива

Пансіонат "Гірський Орел"

Пансіонат "Гірський Орел", місце де Ви сповна можете насолодитися відмінним, комфортним, незабутнім відпочинком на узбережжі Чорного моря, в Затоці всього

База відпочинку “Вестра"

База відпочинку «Вестра» знаходиться в селищі Затока. Має власний піщаний пляж з пологим морським дном, зручним і безпечним для купання.

База відпочинку «Мікрон»

База відпочинку "Мікрон" знаходиться в Затоці на першій береговій лінії. Тут є всі умови для комфортного і повноцінного відпочинку. Територія

База відпочинку “Надзбруччя”

База відпочинку "НАДЗБРУЧЧЯ" - ідеальне місце для комфортабельного і доступного сімейного відпочинку на березі Чорного моря у Затоці. Минулого року

Для багатьох людей, які раніше відпочивали у Затоці, не виникає складнощів у питанні, де провести літню відпустку? Відвідавши це місце одного разу, туристи кожного наступного року повертаються сюди знову и знову. Для них існую тільки один варіант справді насиченого, приємного і досить недорого відпочинку на морі – Одеса, Затока, бази відпочинку.

 

 

Курорт знаходиться в 65 км від Одеси, на березі Чорного моря та Дністровського лиману. Це достатньо розвинений туристичний та оздоровчий центр, де проводять свій відпочинок не лише українці. Знаходиться вона на піщаній косі, розташованій між Чорним морем, Дністровським лиманом та соляними озерами. Ця піщана смуга довжиною в два десятка кілометрів, завжди вважалася елітним місцем відпочинку. На косі знаходиться чудовий піщаний пляж шириною більш ніж 100 метрів з чистим піском, біля якого розташовані бази відпочинку – Затока це справді одне з улюблених місць українців та гостей країни.

Окрім того, що тут досить помірні ціни, Затока славиться ще своїм чудовим кліматом. Саме він приваблює сюди багатьох туристів. Це – один з найтепліших районів Причорномор’я, безцінний природній подарунок для відпочиваючих. Влітку тут справді тепло, середня температура липня складає +25 градусів. Денна спека переноситься легко завдяки постійному морському бризу.

Вдале географічне розташування курорту, віддаленість від індустріальних центрів та повна відсутність промислових підприємств дозволили йому увійти до списку найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському узбережжі. Пологе піщане дно створює відмінні умови для купання.

Як у і Одесі, тут бази відпочинку — Затока власне сама — розташовані прямо вздовж берега. Завдяки чому курортники можуть проводити багато часу на морі, вдихаючи його цілюще повітря.

Курорт Затока розпочинає свій сезон з середини травня, і триває він до середини вересня. Причому майже на протязі всього цього часу середня температура води становить 19 — 23 градуси, що робить ще приємнішим відпочинок — Затока знаменита своїм теплим, лагідним морем.

В 85 кілометрах від Одеси і всього у 20-ти від Затоки розташоване стародавнє місто Білгород-Дністровський, побувавши в якому, ви зможете урізноманітнити свій відпочинок.  Тут можна відвідати численні історичні пам’ятники:

  1. Знамениту Білгородську фортецю V століття.
  2. Городище античної Тирі.
  3. Курган кіммерійських царів.

Відпочинок Затока — це ласкаве сонце, морські бризи та ароматні степові трави.  Багаторічний сосновий бір, висаджений колись тут доповнить подаровані природою кліматичні особливості. Варто зазначити, що бази відпочинку селища Затока улюблене місце не лише самих одеситів, але і численних туристів з різних куточків України та з закордону. Курорт Затока запропонує безліч варіантів розваг:

  • Мотоцикли
  • Уроки віндсерфінгу
  • Дитячі гірки
  • Екскурсії
  • Морські прогулянки по Дністровському лиману
  • Кінотеатри

Бари, ресторани, нічні клуби та дискотеки радо запрошують гостей курорту весело провести свій час. Причому у них дуже прийнятні ціни – Затока славиться своєю гостинністю. Ви зможете скуштувати тут смачні страви різних кухонь світу, отримати задоволення від розважальних і шоу-программ, повеселитись у компанії друзів.

Одеса, Затока, відпочинок, море, пляжі, пісок – все це чекає на Вас. Туроператор «Аура Плюс» пропонує Вам провести незабутній час на одному з найкращих чорноморських курортів України.